KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599498
nr 1259 9498
David Parsén
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, gårdar, 32x40
David Parsén, svensk målare född 1896, död 1977.
Utrop:
400 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:04:46